Нові учасники відео-марафону у пошуках свободи!

Натхненні студентки з Рівного Дудось Олена та Селепина Оксана приєднались до команди учасників міжнародного відео-марафону «За 80 у.о. навколо Євро» нещодавно. Різностороннє розвинуті дівчата у своїй відеопрезентації розподіають до чтого мають хист та натхнення. Це і іноземні мови, і архетиктура, і проектування, і пілатес, і полденс, і татуювання, і журналістика, і художнє мистецтво, і хенд-мейд, і, звичайно ж, фото/відео зйомка, режиссура та подорожі!

Дудось Олена – архітектор. Закінчила НУВГП на Львівську Політехніку за спеціальністю «Архітектура будівель та споруд», курси про підвищення професійної кваліфікації «3d modeling», Рівненську художню школу, музичну школу ім. Лисенка по класу фортепіано. Творча особистість, яка хоче реалізувати свій потенціал у багатьох видах мистецтва. Окрім архітектури вона займається різними видами дизайну, моделюванням, живописом, графікою, оригінальними художніми жанрами, створенням портретів, татуюванням. Також захоплюється гравіруванням, музикою, Pole dance, кулінарією, фотографуванням, театральним мистецтвом, режисурою. Приймала участь у фотозйомках. Бере активну участь у волонтерській діяльності та ГО «Повернися живим». Черпає натхнення з подорожей. Мріє відвідати найцікавіші куточки світу та розкритися в сфері кіно.

Селепина Оксана – перекладач. Закінчила РІС КСУ за спеціальністю «Аналітик з міжнародних відносин та перекладач з німецької та англійської мови», школу «Європейських студій», танцювальну школу в м. Рівне та художню студію. Брала активну участь в Європейському молодіжному парламенті, громадських організаціях ФРІ, AEGEE, організовувала різноманітні освітні конференції та культурні, пізнавальні заходи. Займається піаром, маркетингом, цікавиться негромадськими організаціями та соціальним бізнесом. Обожнює подорожі, їздити автостопом, природу, допомагає бездомним тваринкам та захоплюється мистецтвом і хенд-мейдом. Мріє зняти документальне кіно та побувати на всіх континентах.

«Надіємося на подорож та зйомку неординарного фільму про пошук внутрішньої свободи та натхнення у мандрівці по Європі. Адже кожен з нас шукає в подорожі щось своє, наповнює свій внутрішній світ новими відкриттями, враженнями, відкриває в собі нові грані. Так як ми різногранні особистості – ми зможемо Вас здивувати!», — саме ця ідея буде об’єднувати основні сюжетні лінії головних героїнь.

Що ж, ще більше натхнення вам, дівчата, та легкої мандрівки!

P.S. в додатку відео архітектурного проекту, на який надихнула Олену одна з її подорожей.

Написать ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Posts